Elektroosmoza

Firma Elektroosmoza III oferuje najwyższej jakości usługi związane z osuszaniem różnorodnych budynków, odgrzybianiem pomieszczeń oraz izolacjami przeciwwilgociowymi. Urządzenia, które posiada firma posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu możecie być Państwo pewni skuteczności ich pracy.
Dzięki elektrycznemu urządzeniu GPL-111 możliwe jest odwrócenie procesu, który powoduje podciąganie wody poprzez mury. Urządzenie to emituje słabe fale elektromagnetyczne, które odpowiadają za zatrzymanie procesu wilgotnienia budowli, a rozpoczynają proces jego osuszania.  
Warto dodać, że firma Elektroosmoza III świadczy powyższe usługi na terenie całej Polski, dzięki czemu dociera do wielu klientów potrzebujących pomocy. Misją pracowników Elektroosmoza III jest przede wszystkim ułatwienie życia swoim klientów, którzy borykają się z kłopotem wilgotniejących budowli.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Elektroosmoza III, która jest wiodącą marką w dziedzinie osuszania budynków w Polsce.
Więcej informacji dostępnych na stronie: https://osuszaniebudynku.com/.

Strona internetowa: https://osuszaniebudynku.com/

Zakład Osuszania i Zabezpieczenia Przeciwwilgociowego Elektroosmoza III
ul. gen. M. Langiewicza 13/1
35-021 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel. 507 067 908
adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 8132873048
REGON 361057530